Ettevõttest

Korstnalahendus OÜ peamiseks tegevusvaldkonnaks on korstende ehitus, moodulkorstende paigaldus ja plekitööd. Korstnalahendus OÜ omab pottsepp tase 4 kutsetunnistust, mis on vajalik ja nõutud ka korstende ehitusel, paigaldusel ning pottsepatöös. Töökogemust üle 10 aasta.

Korstnalahendus OÜ käest on võimalik tellida küttesüsteemi  terviklahendust vastavalt kliendi soovile. See sisaldab ahju, pliidi, soojamüüri ja korstna ehitust. Pakume lahendusi, mis töötavad, on esteetilised ja täidavad oma eesmärki.  Tööprotsess sisaldab kliendiga suhtlemisest, nõustamist, materjali soovitust, lammutustöid, ehitust, vajalikke plekitöid, transporti, ultiseerimist. Kõige tulusam on tellida korstna ehitus koos plekitöödega (korstna ja katuse veetihendamine). Sellisel viisil teostatakse mõlemad tööd järjest ja protsess ei jää venima. Kõik teenused ühest kohast!

Teeme oma tööd kiirelt, kvaliteetselt ja läbimõeldult. Püüame aidata leida kliendile sobivad ja kestvad lahendused ja olla usaldusväärsed partnerid. Soovime teha oma tööd nii, et klient tunneks ennast turvaliselt.

Vägagi tihti kohtame raskustes ja mures inimesi, kellele on tehtud korsten, aga pole korstnaümbrust veetihendatud või on plekk valesti paigaldatud, mille tulemusena vesi voolab tuppa. Saame sellises olukorras aidata ehk teha ka ainult plekitööd (juhul kui korsten on juba tehtud).